Абонентське обслуговування комп’ютерів в офісах Києва.

ІТ-аутсорсінг (IT-outsourcing) – це послуги системного адміністратора і технічної підтримки для компаній, які мають в офісі комп’ютерний парк, але наявність штатного системного адміністратора не вигідна або не потрібна, однак обслуговувати комп’ютери і надавати технічну підтримку користувачам періодично потрібно. Для забезпечення ефективної роботи ІТ інфраструктури пропонуємо розглянути абонентське обслуговування комп’ютерів в Києві як альтернативу штатному системному адміністратору.

Ціни на обслуговування комп’ютерів

Використання ІТ-аутсорсінгу – це шлях до підвищення ефективності роботи організації за рахунок можливості звільнити організаційні та людські ресурси, приділяючи більше уваги основними напрямками діяльності компанії.

Наша компанія пропонує послуги по обслуговуванню комп’ютерів, адміністрування серверів та мережевого обладнання на постійній основі, гарантуючи безперебійне функціонування всіх систем і пристроїв, що обслуговувуються нашими фахівцями. Всі співробітники компанії мають високу кваліфікацію і великий досвід роботи з комп’ютерним, мережевим, серверним і периферійним обладнанням.

 

Розрахувати вартість абонентського IT обслуговування

Обслуговування комп’ютерної техніки від компанії Айтішнік – це:

  • Гарантія справності комп’ютерної техніки в офісі;
  • Технічний супровід співробітників;
  • Консультації по оптимізації Вашої ІТ-інфраструктури;
  • Закріплений за компанією кваліфікований фахівець.

Типовий договір на абонентське обслуговування комп’ютерної техніки ми будемо раді надати у відповідь на запит, який можна відправити на e-mail: support@itishnik.com.ua

Завжди раді довготривалій взаємовигідій співпраці!

 

Обратная связь×