Про нас

Працюючи з 2009 року, ми поступово обростали досвідом, клієнтами, цілями. Команда фахівців, відданих своїй справі, на даному етапі повністю забезпечує потреби клієнтів в IT підтримки та сервісному обслуговуванні комп’ютерної техніки.

Нашими замовниками в основному є компанії з офісами, які мають комп’ютерний парк від 10 до 50 ПК, мережеву інфраструктуру і, в основному, серверну складову.

У нас є сервісна майданчик, яка дозволяє проводити ремонти різного рівня складності як для корпоративних замовників, так і для приватних осіб. Це дозволяє оперативно вирішувати різні технічні завдання: від чищення ноутбуків компанії від пилу, до тестування обладнання перед впровадженням в робочий процес.

Нашою філософією є надійність і лояльність – ми намагаємося стати для своїх клієнтів тим самим надійним IT-пліч, на яке завжди можна спертися і звернутися з будь-якого питання, пов’язаного з IT.

Нашим завданням є не тільки виконання завдань замовника і підтримання техніки в робочому стані, але також і безперервний розвиток і успадкування передових технологій і практик для оптимізації роботи IT інфраструктури наших клієнтів.

Ми завжди раді цікавим завданням і віддаємося роботі на всі 100) І будемо раді бачити Вас в числі своїх замовників (до речі, багато наших замовників працюють з нами більше 5-ти років).

Обратная связь×